Linked Field (7.x-1.10) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: List
id: Daftar

en: Text
id: Teks

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Destination
id: Tujuan

en: Class
id: Kelas

en: Relationship
id: Hubungan

en: Field item
id: Item bidang
