Linked Field (7.x-1.10) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: List
it: Elenco

en: Text
it: Testo

en: Field name
it: Nome del campo

en: Advanced
it: Avanzate

en: Destination
it: Destinazione

en: Class
it: Classe

en: Relationship
it: Relazione

en: Link this field
it: Collega questo campo

en: Title: @title
it: Titolo: @title

en: Field item
it: Elemento di un campo
