Linked Field (7.x-1.10) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: List
ja: リスト

en: Text
ja: テキスト

en: Field name
ja: フィールド名

en: Advanced
ja: 高度

en: Destination
ja: 行き先

en: Class
ja: クラス

en: Relationship
ja: リレーションシップ

en: Target
ja: ターゲット

en: Link this field
ja: このフィールドをリンク

en: Title: @title
ja: タイトル: @title

en: Field item
ja: フィールド項目
