Linked Field (7.x-1.10) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: List
ku: لیستە

en: Text
ku: دەق

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Title: @title
ku: ناونیشان: ‌@title
