Linked Field (7.x-1.10) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: List
pl: Lista

en: Text
pl: Tekst

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Destination
pl: Cel

en: Class
pl: Klasa

en: Relationship
pl: Powiązanie

en: Target
pl: Cel

en: Link this field
pl: Podlinkuj to pole

en: Title: @title
pl: Tytuł: @title

en: Field item
pl: Element pola
