Linked Field (7.x-1.10) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: List
sk: Zoznam

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Class
sk: Trieda

en: Relationship
sk: Vzťah

en: Target
sk: Cieľ

en: Link this field
sk: Spojiť toto pole

en: Title: @title
sk: Nadpis: @title
