Linked Field (7.x-1.10) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: List
ta: பட்டியல்

en: Text
ta: உரை

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Destination
ta: இலக்கு

en: Relationship
ta: உறவு

en: Field item
ta: புல பொருள்
