Linked Field (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Text
fa: متن

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Destination
fa: مقصد

en: Class
fa: کلاس

en: Relationship
fa: رابطه

en: Target
fa: مقصد

en: Link this field
fa: پیوند نمودن این فیلد

en: Title: @title
fa: عنوان: @title
