Linked Field (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Text
th: ข้อความ

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Relationship
th: ความสัมพันธ์

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
