Linked Field (7.x-1.6) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Text
ps: متن

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Relationship
ps: اړيكې

en: Target
ps: موخه
