Linked Field (7.x-1.7) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Text
fi: Teksti

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Destination
fi: Kohde

en: Class
fi: Luokka

en: Relationship
fi: Suhde

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: Target
fi: Kohde

en: Link this field
fi: Linkitä kenttä

en: Title: @title
fi: Otsikko: @title
