Linked Field (7.x-1.7) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Text
fr: Texte

en: Advanced
fr: Avancé

en: Class
fr: Classe

en: Relationship
fr: Relation

en: !name field is required.
fr: Le champ !name est requis.

en: Target
fr: Cible

en: Link this field
fr: Lier ce champ

en: Title: @title
fr: Titre : @title
