Linked Field (7.x-1.7) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Text
gl: Texto

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Destination
gl: Destino

en: Class
gl: Clase

en: Relationship
gl: Relación

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Target
gl: Destino

en: Link this field
gl: Ligar este campo

en: Title: @title
gl: Título: @title
