Linked Field (7.x-1.7) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Text
nl: Tekst

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Destination
nl: Bestemming

en: Class
nl: Klasse

en: Relationship
nl: Relatie

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: Target
nl: Doel

en: Link this field
nl: Dit veld linken

en: Title: @title
nl: Titel: @title
