Linked Field (7.x-1.7) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Text
oc: Tèxte

en: Advanced
oc: Avançat

en: Relationship
oc: Relacion

en: !name field is required.
oc: Lo camp !name es requis.

en: Target
oc: Cibla

en: Link this field
oc: Ligar aqueste camp

en: Title: @title
oc: Títol : @title
