Linked Field (7.x-1.8) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Advanced
ca: Avançat

en: Destination
ca: Destí

en: Class
ca: Classe

en: Relationship
ca: Relació

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Link this field
ca: Enllaça aquest camp

en: Title: @title
ca: Títol: @title
