Linked Field (7.x-1.8) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Text
da: Tekst

en: Advanced
da: Avanceret

en: Class
da: Klasse

en: Relationship
da: Forbindelse

en: !name field is required.
da: Feltet !name er obligatorisk.

en: Target
da: Mål

en: Link this field
da: Link feltet

en: Title: @title
da: Titel: @title
