Linked Field (7.x-1.8) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Destination
kn: ಗುರಿ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Target
kn: ಗುರಿ
