Linked Field (7.x-1.8) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Text
tr: Metin

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Destination
tr: Hedef

en: Class
tr: Sınıf

en: Relationship
tr: İlişki

en: !name field is required.
tr: !name alanı zorunludur.

en: Target
tr: Hedef

en: Link this field
tr: Bu alanda bağlantı

en: Title: @title
tr: Başlık: @title
