Linked Field (7.x-1.9) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: List
ar: لائحة

en: Text
ar: نص

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Advanced
ar: متقدم

en: Destination
ar: الوجهة

en: Relationship
ar: العلاقة

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: Field item
ar: عنصر حقل
