Linked Field (7.x-1.9) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: List
ast: Llista

en: Text
ast: Testu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu
