Linked Field (7.x-1.9) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Relationship
bo: འབྲེལ་བ

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Link this field
bo: གནས་ཁོངས་འདི་སྦྲེལ་བ
