Linked Field (7.x-1.9) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: List
bs: Izlistaj

en: Text
bs: Tekst

en: Field name
bs: Ime polja

en: Relationship
bs: Relacija

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno

en: Link this field
bs: Linkaj ovo polje

en: Title: @title
bs: Naslov: @title
