Linked Field (7.x-1.9) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: List
eo: Listo

en: Text
eo: Teksto

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.
