Linked Field (7.x-1.9) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: List
he: רשימה

en: Text
he: טקסט

en: Field name
he: שם שדה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Destination
he: יעד

en: Relationship
he: יחס

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Link this field
he: קשר את השדה הזה

en: Title: @title
he: כותרת: @title
