Linked Field (7.x-1.9) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: List
hi: सूची

en: Text
hi: लेख

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: Advanced
hi: विकसित

en: Destination
hi: गंतव्य

en: Relationship
hi: संबंध

en: !name field is required.
hi: !name फील्ड जरुरी है

en: Title: @title
hi: शीर्षक: @title

en: Field item
hi: क्षेत्र आइटम
