Linked Field (7.x-1.9) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: List
hr: Popis

en: Text
hr: Tekst

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Advanced
hr: Napredno

en: Destination
hr: Odredište

en: Relationship
hr: Odnos

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.
