Linked Field (7.x-1.9) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: List
is: Listi

en: Text
is: Texti

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Relationship
is: Tengsl

en: !name field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út !name reitinn.

en: Title: @title
is: Titill: @title
