Linked Field (7.x-1.9) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: List
km: បញ្ជី

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។
