Linked Field (7.x-1.9) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: List
lv: Saraksts

en: Text
lv: Teksts

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Relationship
lv: Attiecība

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Target
lv: Mērķis

en: Link this field
lv: Sasaistīt šo lauku

en: Title: @title
lv: Virsraksts: @title
