Linked Field (7.x-1.9) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: List
mn: Жагсаалт

en: Text
mn: Текст

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.
