Linked Field (7.x-1.9) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: List
pt: Lista

en: Text
pt: Texto

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Advanced
pt: Avançado

en: Destination
pt: Destino

en: Relationship
pt: Relação

en: Target
pt: Destino

en: Link this field
pt: Ligar este campo

en: Title: @title
pt: Título: @title

en: Field item
pt: Item do campo
