Linked Field (7.x-1.9) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: List
ro: Listă

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Advanced
ro: Avansat

en: Destination
ro: Destinație

en: Class
ro: Clasă

en: Relationship
ro: Relaţie

en: !name field is required.
ro: Câmpul !name este obligatoriu.

en: Target
ro: Ţintă

en: Link this field
ro: Legați acest câmp

en: Field item
ro: Element câmp
