Linked Field (7.x-1.9) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: List
sl: Seznam

en: Text
sl: Besedilo

en: Field name
sl: Ime polja

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.
