Linked Field (7.x-1.9) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Title
sv: Titel

en: List
sv: Lista

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Advanced
sv: Utökad

en: Destination
sv: Mål

en: Class
sv: Klass

en: Relationship
sv: Relation

en: !name field is required.
sv: Fältet !name är obligatoriskt.

en: Target
sv: Mål

en: Link this field
sv: Länka detta fält

en: Title: @title
sv: Titel: @title

en: Field item
sv: Fältobjekt
