Linked Field (7.x-1.9) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: List
ug: تىزىملىك

en: Text
ug: تېكىست

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Target
ug: ئوبيېكت
