Linked Field (7.x-1.9) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: List
uk: Список

en: Text
uk: Текст

en: Field name
uk: Назва поля

en: Advanced
uk: Розширені

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Class
uk: Клас

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: !name field is required.
uk: Поле !name є обов’язковим.

en: Target
uk: Ціль

en: Link this field
uk: Зробити це поле посиланням

en: Title: @title
uk: Заголовок: @title

en: Field item
uk: Елемент поля

en: Text: @text
uk: Текст: @text
