Linked Field (7.x-1.9) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: List
vi: Danh sách

en: Text
vi: Văn bản

en: Field name
vi: Tên trường

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Destination
vi: Nơi đến

en: Class
vi: Lớp

en: Relationship
vi: Quan hệ

en: !name field is required.
vi: Thông tin !name cần được nhập.

en: Link this field
vi: Liên kết trường này

en: Title: @title
vi: Tiêu đề: @title
