Linked Field (7.x-1.10) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: List
az: Siyahı

en: Text
az: Mətn

en: Field name
az: Sahə adı

en: Advanced
az: Əlavə

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Target
az: Hədəf
