Linked Field (7.x-1.10) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: List
be: Спіс

en: Text
be: Тэкст

en: Field name
be: Назва поля

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Field item
be: Элемент поля
