Linked Field (7.x-1.9) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: List
cs: Seznam

en: Field name
cs: Název pole

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Destination
cs: Cíl

en: Class
cs: Třída

en: Relationship
cs: Vztah

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Target
cs: Cíl

en: Title: @title
cs: Nadpis: @title

en: Field item
cs: Položka pole
