Linked Field (7.x-1.9) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Title
es: Título

en: List
es: Listado

en: Text
es: Texto

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Advanced
es: Avanzado

en: Destination
es: Destino

en: Class
es: Clase

en: Relationship
es: Relación

en: !name field is required.
es: El campo !name es obligatorio.

en: Target
es: Destino

en: Link this field
es: Enlazar este campo

en: Title: @title
es: Título: @title

en: Field item
es: Elemento de campo
