Linked Field (7.x-1.10) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: List
et: Nimekiri

en: Text
et: Tekst

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Advanced
et: Täpsem

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Class
et: Klass

en: Relationship
et: Seos

en: Target
et: Siht

en: Title: @title
et: Pealkiri: @title

en: Field item
et: Välja element
