Linked Field (7.x-1.10) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: List
lt: Sąrašas

en: Text
lt: Tekstas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Class
lt: Klasė

en: Relationship
lt: Ryšys

en: Field item
lt: Laukelio elementas
