Linked Field (7.x-1.10) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: List
te: జాబితా

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Title: @title
te: శీర్షిక: @title
