Link icon (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Left
hy: Ձախ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
