Linkit (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Cancel
fi: Peruuta

en: unpublished
fi: julkaisematon

en: Anchor
fi: Ankkuri

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Class
fi: Luokka

en: Link to node
fi: Linkitä solmuun

en: published
fi: julkaistu

en: Node settings
fi: Solmun asetukset

en: Dashboard
fi: Työpöytä
