Linkit (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Cancel
he: ביטול

en: unpublished
he: לא מפורסם

en: Insert
he: הוספה

en: Anchor
he: עוגן

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Link to node
he: קישור לפריט התוכן

en: published
he: פורסם

en: Node settings
he: הגדרות פריט תוכן

en: Ok
he: בסדר

en: Dashboard
he: לוח הבקרה
