Linkit - Enriched linking experience (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: Cancel
id: Batal

en: unpublished
id: belum ditayangkan

en: Anchor
id: Jangkar

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: Class
id: Kelas

en: Link to node
id: Tautan ke node

en: published
id: diterbitkan

en: Node settings
id: Pengaturan node

en: Ok
id: Oke

en: Dashboard
id: Dasbor
