Linkit (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Cancel
is: Hætta við

en: unpublished
is: óbirt

en: Insert
is: Setja inn

en: Anchor
is: Akkeri

en: ID
is: Kenni

en: published
is: birt
